Projektujemy prosto i ponadczasowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Specjalizujemy się w projektach wnętrz prywatnych mieszkań, domów i apartamentów.
Nasze projekty możecie Państwo znaleźć w czasopismach Dom&Wnętrze, Kuchnia i Jadalnia, Cztery Kąty.

Swoje usługi kierujemy do osób, nie pozostających obojętnymi na otaczającą ich przestrzeń, ceniących indywidualne wnętrza, dla których odpowiednia aranżacja wpływa na komfort życia.

Szukamy rozwiązań ponadczasowych, harmonijnie łączących formę funkcję i konstrukcję. Budujemy przestrzeń szukając inspiracji wśród potrzeb Inwestora, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych. Stawiamy na jakość użytych materiałów i precyzję wykonawców.

Działamy od 2000 roku.


Oprócz standardowej oferty projektantów wnętrz i dekoratorów, wykonujących:

:: projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych
:: projekty pojedynczych wnętrz szczególnych np. łazienki, kuchnie, gabinety, sypialnie
:: projekty zmian układów funkcji w projekcie lokatorskim (dot. zmian w projekcie dewelopera)
:: konsultacje (dot. kolorystyki, doboru wyposażenia, itp)

dzięki posiadanym uprawnieniom architektoniczno-budowlanym jesteśmy w stanie przeprowadzić
pełny proces projektowy architektoniczno-budowlany (np. domu) z uwzględnieniem projektu wnętrz, wykonać projekty zagospodarowania terenu wokół domu w tym projekty ogrodzeń, pergoli, altan; oraz projekty kolorystyki i doboru materiałów wykończeniowych elewacji.


Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu oferujemy różne opcje projektowe

:: projekt funkcjonalny
Opcję kierujemy do osób, których celem jest poprawa, lub dopasowanie do swoich potrzeb układu funkcjonalnego budowanego, lub już istniejącego domu, mieszkania.

:: projekt aranżacyjny
Opcję kierujemy do osób, którym zależy na stworzeniu wnętrza dopasowanego do ich stylu życia dzięki projektowi wnętrz zawierającego wykaz wszelkich wykorzystanych elementów i materiałów, wizualizacji oraz kompletnego zestawu rysunków technicznych koniecznych do wykonania realizacji.

:: projekt kompleksowy
Oprócz zawartości Projektu Aranżacyjnego zawiera rozszerzony projekt wykonawczy, wykaz wszelkich niezbędnych elementów i materiałów, wraz z podaniem producenta, ceny, listą sprawdzonych wykonawców, możliwość spotkania się z projektantem w salonach sprzedaży w celu zatwierdzenia wyboru elementów wyposażenia.
Realizacja Projektu Kompleksowego wykonywana jest pod nadzorem autorskim projektantów.

:: konsultacje
Opcję kierujemy do osób, które potrzebują pomocy w wyborze wyposażenia lub porady przy wyborze nowego mieszkania /domu, kiedy to oceniamy atrakcyjność i funkcjonalność wnętrza.
Jest to usługa, którą można szczegółowo dopasować do wymagań klienta.

:: projekt on-line
Opcję kierujemy do osób mieszkających poza województwem małopolskim, śląskim, podkarpackim. Zakres projektu, tak jak w Projekcie Aranżacyjnym.
Sposób komunikacji z Klientem odbywa się za pomocą e-maili, lub telefonu.
Z uwagi na charakter usług nie ma możliwości prowadzenia nadzoru nad wykonaniem projektu w miejscu realizacji, natomiast służymy poradą na każdym etapie realizacji.

Zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach i preferencjach odnośnie projektowanego wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu!